Obec Žlutava
Žlutava

Jackpot trail

Čtvrtý ročník soutěže se uskutečnil 18. 8. na místní farmě. V pískové aréně pod širým nebem soutěžilo přes 55 dvojic. Diváci mohli vidět jak Championy, Mistry, reprezentanty České republiky tak i začínající jezdce, kteří předvedli divákům svou obratnost, přesnost a techniku jízdy mezi překážkami.

Žlutavské jezdkyně, pod vedením Karla Barotka, byly několikrát dekorovány. Zuzana Větrová obsadila 4. místo ve třídě Jackpot Trail, 2.místo ve třídě westernový překážkový závod All ages, kde bylo 17 soutěžních dvojic 2. místo ve třídě Ranch Riding a 2.místo ve třídě For Job Trail Karolína Mišurcová vybojovala ve třídě Westernový překážkový závod pro děti 2.místo, ve třídě Ranch riding děti 5.místo a ve třídě For Job Trail 5. místo. Všem umístěným byly předány medaile, poháry, kokardy, dárkové balíčky, ale také finanční výhry, a to díky podpoře sponzorů Jackpot Trailu.
Kromě dění v pískové aréně byl pro návštěvníky připraven program po celý den. Návštěvníci zhlédli vystoupení Jiřího Erlebacha, houslisty, zpěváka a baviče, který se svou show procestoval celý svět, dále si vyzkoušeli pokořit elektrického býka. Děti se povozily na koních, skotačily ve skákacím hradu a měly možnost navštívit stánek specializovaný na malování na obličej. Bohatá tombola, kde bylo přes sto cen uzavřela celý den.

Datum vložení: 18. 8. 2022 9:21
Datum poslední aktualizace: 16. 11. 2022 7:18
Autor: Správce Webu