Obec Žlutava
Žlutava

JACKPOT TRAIL ALL AGES

V sobotu 15. srpna proběhl v areálu žlutavské farmy další ročník JACKPOT TRAIL ALL AGES.

Soutěž, kde nepotřebujete být členem žádné organizace, asociace ani federace. Nemusíte být držitelem žádné licence a nemusíte platit členské poplatky. Máte možnost závodit ve westernovém i anglickém sedle. V pískové aréně pod širým nebem během dne soutěžilo 55 dvojic. Diváci, kteří přišli nelitovali, neboť mohli zhlédnout Trail jenž je westernová disciplína, která simuluje pohyb koně v terénu plném přírodních nebo lidmi vytvořených překážek. Úkolem jezdce je projet vyznačenou trasu podle plánku v kroku, klusu a cvalu. Žlutavské jezdkyně, pod vedením Karla Barotka, byly několikrát dekorovány. V Jackpot Trai Zuzana Větrová obsadila 4.místo a Kateřina Klementová místo 6. Vítězkou Westernového překážkového závodu All Ages se stala Kateřina Klementová. V dětských třídách pak excelovaly Karolína Mišurcová, Amy Venter a Eliška Zapletalová, které si ze třídy Trail s vodičem odnesly 1.místo. Karolína Mišurcová navíc vybojovala v další třídě Westernový překážkový závod pro děti 3.místo.
Kromě dění v pískové aréně byl pro návštěvníky připraven program po celý den. Návštěvníci shlédli vystoupení Jiřího Erlebacha, houslisty, zpěváka a baviče, který se svou show procestoval celý svět. Děti se povozily na koních, skotačily ve skákacím hradu a měly možnost navštívit stánek specializovaný na malování na obličej. Během dne do místní farmy zavítalo přes 300 diváků.

Datum vložení: 18. 8. 2020 9:36
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2024 10:31
Autor: Správce Webu