Obec Žlutava
Žlutava

Jackpot Trail Žlutava

První zářijový víkend zamířili na místní farmu westernoví i angličtí jezdci, konal se zde pátý ročník Jackpot Trail Žlutava. V pískové aréně během dne soutěžilo 43 dvojic. Diváci zhlédli přes 66 startů, mohli vidět jak zkušené jezdce, tak i začínající děti.

Závodníci předvedli divákům svou obratnost, přesnost a techniku jízdy mezi překážkami.

Závodilo se ve třídách:

Trail na ruce - 1.místo vybojovala Karolína Mišurcová, 2. místo Vendula Pisková.
Trail s vodičem (kategorie pro děti do 10 let, která byla nejobsazenější třídou), zde si 1.místa odnesly všechny děti, které byly moc šikovné.
Ranch Riding - 1.místo vybojovala Karolína Mišurcová, 2. místo Zuzana Větrová
Westernový překážkový závod pro děti - 1.místo vybojovala Karolína Mišurcová
Westernový překážkový závod Open – 4.místo Karolína Mišurcová
Jackpot Trail – 4.místo Karolína Mišurcová, 5.místo Zuzana Větrová
For Job Trail – 2.místo Karolína Mišurcová, 4.místo Zuzana Větrová

Všem umístěným byly předány medaile, poháry, kokardy, plakety, finanční výhry a věcné ceny, a to díky podpoře sponzorů Jackpot Trail Žlutava.

Kromě dění v pískové aréně byl pro návštěvníky připraven program po celý den – malování na obličej, skákací hrad, vodění na koních a vystoupení „džigitovka“ které předvedla Markéta Rárová s dcerou Veronikou.

Velké dík patří všem sponzorům Jackpot Trail Žlutava a také všem, kteří se na přípravách i samotném průběhu podíleli.               Za spolek Jackpot Trail Žlutava: Veronika Barotek

Datum vložení: 2. 9. 2023 12:07
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2023 10:30
Autor: Správce Webu